ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Ekzémy, zapareniny, suchá koža... ...jedno riešenie

E-shop

Testre 2 ml

Testre 2 ml

Bariérový ochranný krém vhodný pre starostlivosť o citlivú a suchú pokožku s dlhodobým účinkom.

Kód produktu: Tester 001
Stav tovaru: Skladom
Cena celkom s DPH € 0,15
Vzhľadom k cene poštovného sú testre (vzorky) len na vyžiadanie. Objednajte na: vanko@aditivask.sk alebo telefonicky, či SMS na tel: 00421 915 826 141.

Následne dostanete údaje k platbe a po uhradení Vám vzorky zašleme bežným listom. Cena poštovného je 1 EUR.

Popis produktu

Trápi vás často podráždená a suchá koža? Je vaša pleť citlivá na vonkajšie prostredie? Potom vyskúšajte Dermaguard. Ide o špeciálnu ochrannú emulziu, ktorá má dlhodobý účinok. Krém Dermaguard vytvorí ochranný mikrofilm, ktorý bráni vašu pokožku pred dráždivými látkami. Vytvára bariéru medzi pokožkou a napríklad prachom, mycími, čistiacimi a pracími prostriedkami, rastlinnými a živočíšnymi kyselinami, olejmi, tukmi. Bariérový film zabráni prieniku k pokožke i látkam ako je amoniak, ktorý je v moči a spôsobuje často plienkovú dermatitídu. Krátkodobo chráni i pred priemyselnými chemikáliami, napr. kyselinami alebo luhmi. Tento krém pôsobí 4 až 6 hodín a určite si ho obľúbite vďaka jeho ľahkej vstrebateľnosti. Dermaguard nezanecháva na pokožke mastný film. Produkt Dermaguard neobsahuje lanolín a je neparfumovaný.

Kľúčové vlastnosti bariérového ochranného krému Dermaguard

  • Dermaguard je ochranná emulzia s dlhodobým účinkom, pôsobí 4-6 hodín
  • Bariérový ochranný krém Dermaguard vytvára mikrofilm brániaci pokožku pred dráždivými látkami
  • Krém vás ochráni napríklad pred prachom, perím, srsťou, kovmi, kyselinami a tukmi
  • Bariérový krém je vhodný pre citlivú pokožku trpiacu častým podráždením a suchosťou
  • Používa sa pred prácou alebo činnosťou, ktorá by mohla podráždiť kožu
  • Krém sa ľahko vstrebáva
  • Nezanecháva mastný film
  • Neobsahuje lanolín a je neparfumovaný

Použitie bariérového ochranného krému Dermaguard

DermaGuard používajte PRED očakávanou záťažou pokožky. Krém nie je „liečivý“, ale ochranný. Ak máte pokožku v podráždenom stave alebo v akútnej fáze, je potrebné najprv pokožku preliečiť. DermaGuard používajte na upokojenú pokožku. Môžete obmedziť opakovanému podráždeniu.
Najprv omyte pleť vodou a mydlom, starostlivo osušte. Krém (na ruky postačí veľkosť lieskového oriešku) jemne vtrite do pokožky. Vzhľadom k dobré vstrebateľnosti krému Dermaguard nesmie na pokožke zostať viditeľná vrstva, pokožka by sa nemala lepiť. Vytvorenie ochranné bariéry trvá maximálne dve minúty. Krém Dermaguard je z pokožky do šesť hodín postupne odstránený prirodzenou kyslosťou potu. Zároveň sa môže bariéra znižovať častým mytím či stykom pokožky s rozpúšťadlami silikónov a acetónov.

Špecifikácia produktu

DermaGuard testery: 2,5ml, 3,5gr

Súvisiace produkty