95% ľudí sa nikdy nezbaví kožných problémov, pretože sa nedozvie týchto niekoľko informáciíDERMAGUARD chráni Vašu pokožku v každej situácii


Krém DERMAGUARD je netoxický, neobsahuje lanolín, aloe vera, harmanček, ani
iné bežné alergény
okrem parabenov.

Je vhodný i pre kojencov.

TOPlist

Partneri

TOPlist
 

Dermaguard - pomocník v domácnosti

Ochranný krém verzus kožné ochorenia a kožné alergie

Dermaguard je ochranný a hydratačný krém, ktorý umožňuje, aby koža dýchala, vyživuje ju a zároveň obmedzuje prenikanie dráždivých látok na pokožku, kde môžu spôsobiť nekľud, kožné ochorenia alebo kožné alergie a ekzémy.

Kontaktný ekzém alebo dermatitída je zápalové kožné ochorenie vyvolané vonkajšími vplyvmi a kontaktom kože s alergénnou látkou.

Určite sa Vám už stalo pri bežnom chode domácnosti, že Vám niečo podráždilo kožu. Mohlo to byť pri upratovaní, varení, utieraní prachu, čistení automobilu alebo pri realizácii svojich koníčkov. Stalo sa a čo s tým. Po vyskúšaní rôznych upokojujúcich prostriedkov alebo ošetreniu kože po práci sa tu ponúka i ako týmto situáciám predchádzať a nové riešenie znie: "Ochrana kože pred prácou". A tu ponúkame niekoľko najčastejších spôsobov využitia aktívnej ochrany kože.


Domácnosť

Aktívna ochrana kože pred čističmi, saponátmi, umývacími a pracími prostriedkami.

Kuchyňa

Ochrana pred škrobmi, tukmi a vodou (macerácia pokožky). Kožné ochorenia z macerácie pokožky a suchá koža sú pri bežnom používaní Dermaguardu výrazne potlačené.

Pri príprave jedál je pokožka náchylná prijímať pachy z potravín alebo baktérie zo surových pokrmov alebo z vody. Pokožka ošetrená predtým "ochrancom kože" týmto baktériám odoláva, nepodporuje ich a zabraňuje prieniku do pokožky a užívateľ týmto získava tiež čistý produkt pri varení a tiež pachy z potravín (cibuľa, cesnak, ryby a iné ) po varení ľahko zmyje.


Záhrada a okolie domu

Krém Dermaguard aktívne obmedzuje vplyv čistiacich prostriedkov a rozpúšťadiel na koži. Dermaguard pomáha zabraňovať poškodeniu kože pri práci na záhrade pri styku pokožky s postrekmi proti burine, hnojivami či pesticídmi. Pri záhradníckych prácach je koža vystavená vysúšaniu pôsobením pôdy. Po ošetrení pokožky Dermaguardem je zamedzené škodlivým prvkom zo zeminy prenikať do pokožky – je tu koža chránená pred vysušením a tým sú často dráždivé účinky minimalizované a umývanie pokožky po práci značne uľahčené. Pri bežnom používaní Dermaguardu je zabránené pocitu, že je koža suchá. Je tu ďalej možnosť využiť „ochrancu kože“ pri údržbe bazénov, pri práci s dezinfekčnými látkami rôznej koncentrácie. Krém Dermaguard je efektívnou bariérou na kožu proti farbám a riedidlám, aby materiály v nich obsiahnuté neprenikali do kože a ďalej do krvného obehu. Pokožku je tiež samozrejme lepšie čistiť.

Chovateľstvo a domáci maznáčikovia

V mrazoch môžeme Dermaguardom chrániť i tľapky domácich maznáčikov pred účinkami posypových solí alebo svoju pokožku pred prachom z ich srsti.

Garážová a všeobecná údržba

Aktívna ochrana pokožky pred pôsobením olejov, mazív, ropných produktov, chladiacich kvapalín, čističov, abrazív alebo iných prostriedkov spojených s údržbou automobilov. Veľa ďalších materiálov spojených s údržbou domu (betónové a murárske výrobky, lepidlá, cementové zmesi, dechty a iné) môžu mať nepriaznivý vplyv na našej koži. Pri styku s týmito materiálmi je koža ohrozená, vysušená a môže popraskať. Preto je dobré ju preventívne chrániť Dermaguardom, ktorý jej pomôže udržať pružnosť, mäkkosť a zabraňuje škodlivým dráždidlám v prieniku do pokožky.

 Ochranný krém Dermaguard pôsobí tiež ako ochrana kože pred účinkami výrobkov obsahujúcich latex (latexová alergia), ktoré môžu spôsobovať atopické kožné reakcie. Pri použití krému pod ochranné latexové rukavice, akéhokoľvek typu, Dermaguard znemožňuje materiálu rukavíc podráždeniu kože. To je obzvlášť dôležité, keď niekto nosí rukavice dlhšiu dobu, dochádza tu k macerácii pokožky a koža je náchylnejšia k podráždeniu. Kožné ochorenia z macerácie pokožky a suchá koža sú pri bežnom používaní Dermaguardu výrazne potlačené.


Osobná potreba

Niekoľko tipov pri osobnom používaní. Krém Dermaguard je vhodná ochrana kože pred pôsobením mrazu. Je tiež vhodný pod make-up a po holení.

Dermaguard je teda neparfumovaný a nemastný ochranný krém, ktorý chráni pokožku pred širokou škálou škodlivých prvkov a jeho dôsledným používaním sa obmedzuje vznik kožných alergií, kontaktného ekzému a dermatitídy. Je ideálnym produktom pre každého, kto chce, aby jeho koža bola chránená a zároveň chce mať peknú a zdravú pokožku v dobrej kondícii.