95% ľudí sa nikdy nezbaví kožných problémov, pretože sa nedozvie týchto niekoľko informáciíDERMAGUARD chráni Vašu pokožku v každej situácii


Krém DERMAGUARD je netoxický, neobsahuje lanolín, aloe vera, harmanček, ani
iné bežné alergény
okrem parabenov.

Je vhodný i pre kojencov.

TOPlist

Partneri

TOPlist
 

Dermaguard – osobná ochranná pomôcka pri športe, poľovníctve a rybárstve


Ochranný krém verzus kožné ochorenia a kožné alergie

Dermaguard je ochranný a hydratačný krém, ktorý umožňuje, aby koža dýchala, vyživuje ju a zároveň obmedzuje prenikanie dráždivých látok na pokožku, kde môžu spôsobiť nekľud, kožné ochorenia alebo kožné alergie a ekzémy.

Kontaktný ekzém alebo dermatitída je zápalové kožné ochorenie vyvolané vonkajšími vplyvmi a kontaktom kože s alergénnou látkou.Pri športe

Krém Dermaguard je účinný i v najnepriaznivejších podmienkach v športe, čo znamená, že funguje i v prípade, keď je koža mokrá od potu dlhšiu dobu. Dermaguard pomáha predchádzať kožným problémom a je vhodný aj pri tom, kde športovec musí podstúpiť vodnú terapiu alebo masáže a hrozí mu kožná alergia na určité prvky týchto terapií. Dermaguard chráni proti masážnym mastiam a je efektívnou ochranou pokožky proti chlóru obsiahnutého vo vode. Dermaguard je účinný proti zapareninám z potu, potničkám a v plaveckých bazénoch proti prenosu plesní.


Pri poľovníctve a rybárstve

Krém Dermaguard je vhodný pre ochranu kože pred typickým rybím zápachom. Pri použití „ochrancu kože“ pred rybolovom sa rybí hlien a jeho pridružené zápachy ľahšie umyjú.

Dermaguard ponúka výnimočnú ochranu pred baktériami nachádzajúcimi sa vo vode, kde sa loví. Tiež významne predchádza kožným problémom, keď je pokožka preventívne ošetrená Dermaguardom pred použitím rybárskych oblekov. Dermaguard aktívne chráni pokožku pred vznikom kožných alergií od strelného prachu pri streľbe a od vplyvu rozpúšťadiel a olejov spojených s čistením zbrane. Krém Dermaguard je tiež vhodný ako prevencia zvýšeného oteru kože bežne sa vyskytujúcim pri nosení špeciálnych topánok, neoprénových oblekov alebo gumových rybárskych topánok. Koža má síce svoje prirodzené mazacie a ochranné vlastnosti, ale tie sú ľahko absorbované dnešnými výrobkami. Dermaguard posilňuje naše prírodné bariéry a to i za prítomnosti potu či vody. Kožné ochorenia z macerácie pokožky a suchá koža sú pri bežnom používaní Dermaguardu výrazne potlačené. Pokiaľ je pokožka už znepokojená, používaním Dermaguardu sa obmedzia ďalšie rušivé vplyvy. Dermaguard je aj hypoalergénny, čo je dôležitý faktor pri použití na citlivú kožu.

Dermaguard je teda neparfumovaný a nemastný ochranný krém, ktorý chráni pokožku pred širokou škálou škodlivých prvkov a jeho dôsledným používaním sa obmedzuje vznik kožných alergií, kontaktného ekzému a dermatitídy. Je ideálnym produktom pre každého, kto chce, aby jeho koža bola chránená a zároveň chce mať peknú a zdravú pokožku v dobrej kondícii.