95% ľudí sa nikdy nezbaví kožných problémov, pretože sa nedozvie týchto niekoľko informáciíDERMAGUARD chráni Vašu pokožku v každej situácii


Krém DERMAGUARD je netoxický, neobsahuje lanolín, aloe vera, harmanček, ani
iné bežné alergény
okrem parabenov.

Je vhodný i pre kojencov.

TOPlist

Partneri

TOPlist
 

Dermaguard – pomocník v opatrovateľskej službe

Ochranný krém verzus kožné ochorenia a kožné alergie

Dermaguard je ochranný a hydratačný krém, ktorý umožňuje, aby koža dýchala, vyživuje ju a zároveň obmedzuje prenikanie dráždivých látok na pokožku, kde môžu spôsobiť nekľud, kožné ochorenia alebo kožné alergie a ekzémy.

Kontaktný ekzém alebo dermatitída je zápalové kožné ochorenie vyvolané vonkajšími vplyvmi a kontaktom kože s alergénnou látkou.

 Pri opatere o malé dieťa alebo starého, či nemohúceho človeka môžu nastať i rôzne situácie, kedy je pokožka u týchto ľudí ohrozená napríklad únikom moči, slín, nadmerným potením ai. Takto potom môžu vznikať zapareniny alebo iné iritačné dermatitídy a kožné ochorenia. Sami vieme, že nám hrozí podráždenie kože a zapareniny z potu v parnom lete, kedy dlho sedíme a cestujeme dopravnými prostriedkami. Môžeme týmto nepríjemným kožným problémom predchádzať používaním krému Dermaguard, ktorý už svojím názvom "ochranca kože" napovedá o čo sa jedná.Krém Dermaguard aktívne napomáha prevencii a podporuje kožu v procese hojenia u preležanín a súvisiacich problémov s podráždením kože. Ďalším významným pomocníkom v ochrane kože môže byť pri používaní rovnátok, protéz, ortopedických pomôcok alebo pančúch.. U nepohyblivých pacientov poskytuje maximálnu možnú ochranu kože pri styku s latexovými podložkami alebo rukavicami ošetrujúceho personálu ai. Ochranu kože odporúčame u starších pacientov, u ktorých dochádza k rozvoju bolestivosti a začervenaniu kože spôsobené potením v oblastiach pod a okolo pŕs, alebo iných častiach tela, kde dochádza k záhybom kože. Pacienti s ochorením diabetes alebo s ochorením srdca trpia suchou kožou. Títo ľudia môžu využiť vlastnosti Dermaguardu „ochranca kože“, ktorý je zároveň bohatý i na výživné látky. Bežným používaním Dermaguardu je zabránené pocitu suchej kože. U malých detí je vhodný proti plienkovej dermatitíde. Ošetrením pokožky Dermaguardom môže koža normálne dýchať a po blokácii dráždivých látok sa stav zlepšuje. Kožné ochorenie z macerácie pokožky je bežným používaním Dermaguardu výrazne potlačené.

Dermaguard je teda neparfumovaný a nemastný ochranný krém, ktorý chráni pokožku pred širokou škálou škodlivých prvkov a jeho dôsledným používaním sa obmedzuje vznik kožných alergií, kontaktného ekzému a dermatitídy. Je ideálnym produktom pre každého, kto chce, aby jeho koža bola chránená a zároveň chce mať peknú a zdravú pokožku v dobrej kondícii.