95% ľudí sa nikdy nezbaví kožných problémov, pretože sa nedozvie týchto niekoľko informáciíDERMAGUARD chráni Vašu pokožku v každej situácii


Krém DERMAGUARD je netoxický, neobsahuje lanolín, aloe vera, harmanček, ani
iné bežné alergény
okrem parabenov.

Je vhodný i pre kojencov.

TOPlist

Partneri

TOPlist
 

Dermaguard - efektívna dlhodobá ochrana

Ochranný krém ako Ochranca kože verzus kožné ochorenia a kožné alergie.

Dermaguard je ochranný a hydratačný krém, ktorý umožňuje, aby koža dýchala, vyživuje ju a zároveň obmedzuje prenikanie dráždivých látok na pokožku, kde môžu spôsobiť nekľud, kožné ochorenia alebo kožné alergie a ekzémy.

Kontaktný ekzém alebo dermatitída je zápalové kožné ochorenie vyvolané vonkajšími vplyvmi a kontaktom kože s alergénnou látkou.

Bariérový ochranný krém DERMAGUARD je ochranný prostriedok, ktorý je najčastejšie používaný ako tekuté rukavice, pretože sa používa najčastejšie ako ochranný krém na ruky, ale môže byť aplikovaný na ktorúkoľvek časť tela. Ochranný krém DERMAGUARD bráni poškodeniu pokožky pri kontaktu s agresívnou alebo alergénnou látkou, a to po dobu 4 – 6 hodín. Ešte 7 – 8 hodín po prvej aplikácii pretrvávajú z 50 – 60% jeho ochranné schopnosti. Zabraňuje pocitu suchej kože. Vysoká účinnosť je daná mikrofilmom, ktorý vytvorí dlhodobú dvojitú medzibunkovú bariéru. Krém DERMAGUARD sa z pokožky nezmyje, ale vyprchá behom niekoľkých hodín vplyvom prirodzenej kyslosti potu. Po celú dobu pôsobenia necháva pokožku dýchať, nezalepí póry, zostáva pocit vláčnosti nie však mastnoty, pôsobí protialergicky. DERMAGUARD je neparfumovaný a nemastný krém. Jednotlivé zložky krému kožu hydratujú, vyživujú a zároveň vďaka jedinečnému zloženiu i ochraňujú pred agresivitou prostredia. Kožné ochorenia z macerácie pokožky a suchá koža sú pri bežnom používaní Dermaguardu výrazne potlačené.

Dermaguard je teda neparfumovaný a nemastný ochranný krém, ktorý chráni pokožku pred širokou škálou škodlivých prvkov a jeho dôsledným používaním sa obmedzuje vznik kožných alergií, kontaktného ekzému a dermatitídy. Je ideálnym produktom pre každého, kto chce, aby jeho koža bola chránená a zároveň chce mať peknú a zdravú pokožku v dobrej kondícii.

Používajte Ochrancu kože a kožné ochorenia typu kožné alergie, kontaktný ekzém a dermatitída majú červenú.